Новини

Стартує прийом заявок на участь у програмі екстреної допомоги органічному сільському господарству

Для сільськогосподарських виробників, які займаються органічним виробництвом, стартує програма екстреної допомоги органічному агросектору в Україні. Мета - компенсація витрат агровиробникам на сертифікацію у 2024 році. Програма ініційована Німецьким Фондом майбутнього для сільського господарства.

Участь у програмі можуть взяти малі оператори з оброблюваною площею до 100 га сільськогосподарських угідь або 10 га ягідників або 1 га тепличної площі. Виробники, які ще не сертифіковані як органічні, але вже уклали з органом сертифікації договір на проведення сертифікації, також можуть подавати заявку.

Сума підтримки для кожного відповідного сільськогосподарського виробника встановлюється на рівні фактичних витрат на органічну сертифікацію, але не більше 1200 євро.

Ознайомитись з детальною інформацією про програму та подати заявку на компенсацію вартості органічної сертифікації у 2024 році можна за посиланням: http://surl.li/hmuptu

Заявки приймаються до 21 липня 2024 року. 

Довідково: Німецький Фонд майбутнього для сільського господарства – це німецький неприбутковий фонд, який підтримує проекти, спрямовані на зміцнення та захист органічного сільського господарства. З березня 2022 року спільно з проектом «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA) допомагають українським органічним сільськогосподарським виробникам, які опинилися у скрутному становищі через військову агресію росії проти України.

Джерело: Міністерство аграрної політика та продовольства України

Відео