Новини

Вебінарі: "Актуальні питання оренди та купівлі землі у 2024-2025 роках: законодавчі зміни, практичні рекомендації та правовий захист"

Аграріїв Хмельниччини запрошують прийняти участь у вебінарі:  "Актуальні питання оренди та купівлі землі у 2024-2025 роках: законодавчі зміни, практичні рекомендації та правовий захист".

24 червня 11.00   онлайн на платформі ZOOM

У програмі вебінару:

  1. Чи втратять селяни паї після 2025 року? Що буде з паями далі? Розгляд головних «жахалок» та норм закону. Рекомендації щодо оренди невитребуваних паїв.
  2. Купівля-продаж землі у 2024 році. Що з орендою? Як зберегти переважне право. Купівля землі на юридичну особу за та проти.
  3. Строк оренди землі. Як рахувати? На який строк укладати договори оренди землі? Яка різниця між «строком» та «терміном»? Часті помилки. Остання судова практика Верхового Суду щодо поновлення договорів оренди землі.
  4. Купівля комунальної землі? Можна чи ні? Виключення з правил. Викуп фермерської землі та землі під багаторічними насадженнями.
  5. Приватизація землі. Мораторій. Виключення з правил. Захист орендаря.

Лектор: Вікторія Кіпріянова - практикуючий юрист-експерт з супроводу аграрного бізнесу в Україні. Юридичний радник Громадської спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада» (ведення гарячої юридичної лінії для більш ніж 1100 аграрних підприємств по всій Україні). Співавтор практичного посібника «Орендна землі від А до Я».

Орієнтовна тривалість вебінару 2,5 -3 години.

Вартість участі у вебінарі становить 2800 грн з підприємства.

Для учасників ГС ВАР,  АВМ , АСУ вартість участі 2000 грн з підприємства.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfmsFbGXE9bp4tjKQ7H-JbHuLIAbx8ts5eZtPQVVw16Nd--Ig/viewform

У разі виникнення питань звертайтесь за тел. 067 470 24 67 Ольга Гуляр

Відео