Новини

Підприємців Хмельниччини запрошують на Агрофорум FIT for Ukraine

12 квітня 2024 року в м. Чернівці відбудеться Агрофорум FIT for Ukraine Буковина: Переробка фруктів та овочів, основною метою якого є висвітлення та проблематика ключових етапів постачання плодоовочевої продукції від виробника до кінцевого споживача (вирощування, зберігання, переробка, транспортування та збут).

Форум організовує Чернівецька ОВА (ОВА) спільно з урядовим офісом залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest спільно з проєктом USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу».

У форумі візьмуть участь представники Польського агентства  з інвестицій та торгівлі (РАІН), польстких та румунських підприємств, які працюють в галузі переробки плодоовочевої продукції, іноземні компанії, які зацікавлені в інвестуванні в Україну.

Також у межах форуму організують EXPO-зону, де компанії матимуть можливість презентувати свою продукцію та послуги для просування на зовнішні ринки.

Задля підтримки малих товаровиробників та галузі в цілому виникла потреба у створенні на території агломерації цехів із заготівлі та переробки плодово-ягідної продукції. Це дасть можливість формувати великі партії продукції, переробляти її та продавати, розширивши ринок збуту, зокрема, і на країни ЄС.

Форум відбудеться офлайн, втім долучитися до прямої трансляції зможуть усі охочі.

Реєстрація для онлайн перегляду:https://forms.gle/ggfKX4DSije5h2ueA

Реєстрація для офлайн відвідування:http://surl.li/rtign

З питань участі звертайтесь за телефоном  +38095 4650 940

Довідково:

FIT for Ukraine – серія галузевих аналітичних заходів для інвесторів, які зацікавлені у відбудові України. Платформа просуває інвестиційні можливості для економічної трансформації України.

Докладніше про захід за посиланням: https://ukraineinvest.gov.ua/fit-for-ukraine-agri-2/

Відео