Новини

Підприємців Хмельниччини запрошують відвідати цікаві підприємства на Вінниччині

ГО "Вдоскональ себе" запрошує представників малого та середнього бізнесу на навчально-консультаційний бізнес-візит до підприємств аграрного сектору та харчової промисловості Вінницької області.

В межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини 27 березня планується відвідування місцевих підприємств: виробника сільськогосподарської техніки, «Вінницького хріну» та фруктових наповнювачів з ягід фруктів/овочів та експертів з точного землеробства.

Критерії відбору учасників візиту до підприємств Вінниччини:

  • офіційна реєстрація підприємця;
  • релевантні сфери діяльності;
  • участь в проекті «Школа підтримки малого та середнього бізнесу»;
  • пріоритет буде надаватися учасникам із інших областей (тобто з Житомирської та Хмельницької).

Підприємці-учасники відвідають такі підприємства:

  • ТОВ  «Агромаш-Калина»є виробником сільськогосподарської техніки, ціль якої розробляти, виробляти та реалізовувати продукцію високої якості. Агрегати своїм конструктивним рішенням призначені для сучасного агрономічного методу господарювання, який допомагає сільськогосподарським суб'єктам при мінімальних затратах коштів, досягти високих врожаїв.
  • ТОВ "Фруктона"має повний цикл від вирощування до заморозки та виготовлення фруктових наповнювачів з ягід фруктів та овочів. Це власний аграрний бізнес по вирощуванню вишні, яблука, полуниці, малини, ожини, смородини, лохини. Завод першої трансформації, шокова та статична заморозка, сучасне обладнання для широкого комплексу послуг – мийка, сортування, інспекція, вибивання кісточки, очищення шкірки, 3Д різка, пакування.
  • ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика» – одне з лідируючих підприємств Вінниччини у галузі плодоовочевої консервації. Відомий усім продукт – візитна картка компанії – хрін «Вінницький» з буряком. На сьогодні товарний асортимент складається з понад 50 найменувань продуктів харчування: хрін столовий, гірчиця, майонез, соуси, круп'яні палички, сухі сніданки, борошно текстуроване, квас.
  • ТОВ «FRENDT»–  це команда експертів з точного землеробства. Мають відповідне обладнання та надають послуги із впровадження точного землеробства, забезпечують сервісне обслуговування клієнтів.

Для того, аби поїхати до цих підприємств потрібно пройти реєстрацію за посиланням: https://forms.gle/SnNnM5asdjJ88UpW6

Поспішайте зареєструватися, адже кількість місць є обмеженою. Виїзд буде з Житомира, усю детальну інформацію учасники отримають на електронну пошту. Для учасників з Хмельницької області передбачено відшкодування проїзду до м. Вінниця і назад.

Бізнес-візит є гарною нагодою для підприємців отримати актуальну інформацію та практичні поради щодо розвитку власної справи, застосування сучасних технологій, масштабування бізнесу. Це унікальна можливість побачити серце підприємств, почути їх історії успіху та поспілкуватися з топ-менеджерами компаній.

Довідкова інформація: 

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Вдоскональ себе»і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

Відео