Новини

Запрошуємо аграріїв Хмельниччини взяти участь у навчально-інформаційному заході: Підтримка аграрного та сільського розвитку у 2024: перспективи та можливості для малого агробізнесу

Запрошуємо аграріїв Хмельниччини взяти участь у навчально-інформаційному заході: Підтримка аграрного та сільського розвитку у 2024: перспективи та можливості для малого агробізнесу.

Формат: Онлайн-платформа ZOOM

Коли: 29 лютого 2024 року з 10.00 до12.30

Реєстрація на захід триватиме до 17-00, 28.02.2024 р. за посиланням https://forms.gle/dXZHhdN99FZQ9ZQN7.

Посилання для підключення буде надіслано учасникам на вказані ними адреси електронної пошти напередодні заходу.

Програма заходу: https://drive.google.com/.../1Cfizl.../view...

Даний захід проводиться в рамках серії навчальних та інформаційних заходів з питань аграрного та сільського розвитку, які організовано проектом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України та іншими Проектами міжнародної технічної допомоги в Україні.

Під час заходу увагу буде акцентовано на огляді фінансових та інших ресурсів та інструментів, доступних для підтримки малого агробізнесу та для сільського розвитку в Україні. Учасники отримають можливість ознайомитися з різними програмами, спрямованими на підтримку мікро, малого та середнього сільського господарства. Ці програми спрямовані на допомогу розвитку, розширення бізнесу, підвищення ефективності виробництва та мінімізацію ризиків. Учасники отримають практичні поради стосовно вибору оптимального джерела фінансування та способів його використання для досягнення максимального ефекту.

Мета: надати учасникам огляд фінансових та інших інструментів, які доступні для сільськогосподарських виробників в Україні. Учасники матимуть можливість дізнатися про бюджетні програми, гранти, кредити, гарантії які можна використовувати для розвитку сільського господарства та підтримки сталого розвитку аграрного сектора в Україні. Протягом заходу учасники також отримають інформацію як правильно оформляти заявки на фінансування та як ефективно використовувати виділені кошти для досягнення максимального ефекту та убезпечити ризики.

Для кого: виробники сільськогосподарської продукції різних організаційно-правових форм з усіх регіонів України, представники органів виконавчої влади усіх рівнів, представники органів місцевого самоврядування/представники територіальних громад, представники галузевих та професійних організацій, сільськогосподарські дорадчі служби та сільськогосподарські дорадники, а також інші зацікавлені особи.

Відео