Новини

Напередодні Дня працівників сільського господарства відзначено кращих представників галузі

Щорічно в третю неділю листопада відзначають День працівників сільського господарства. В цей день дякують тим, хто добросовісно служить обраній справі, за клопітку й важливу працю, дбайливе ставлення та любов до української землі. Попри труднощі, з якими довелось зіткнутися на аграрному фронті, аграрії не стоять осторонь життя області та Збройних сил України.

Привітали кращих працівників сільського господарства області перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін, голова обласної ради Віолета Лабазюк та подякували аграріям області за самовіддану працю, значний особистий внесок у розвиток та удосконалення аграрної галузі, вагомі трудові здобутки, плідну соціальну та волонтерську роботу.

“Навіть попри війну маємо чим пишатись, за що бути вдячними. Тож висловлюю усім велику повагу за сумлінне виконання хліборобського обов’язку, за те, що від ранкової зорі до заходу сонця, за будь-якої погоди працюєте, аби щедро родила подільська земля. Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, витримки, наснаги, щедрих врожаїв, успішних проєктів, добра і злагоди в родинах. Перемоги над злом війни і мирного неба над родючими полями України”, – сказав Сергій Тюрін.

«Завдяки цим людям Хмельниччина традиційно отримує найвищі показники у сільськогосподарському виробництві України. Цього року аграрії області увійшли до п’ятірки кращих з валового виробництва зерна, посідають перше місце в державі з урожайності ранніх зернових культур і соняшника… Пишаємося нашими людьми. Бажаємо міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових трудових здобутків в ім’я процвітання України і нашого краю», –сказала Віолета Лабазюк.

Відео