Новини

Регіональна нарада з питань розвитку галузі тваринництва

12 жовтня 2023 року під керівництвом начальника Управління розвитку  агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької обласної військової адміністрації Олега Омелянюка за участю представників Міністерства аграрної політики та продовольства України, а саме – Віштака Ігоря Анатолійовича, директора Департаменту аграрного розвитку; Дадус Олени Олегівни, заступника  директора Департаменту та інших, а також керівників і спеціалістів агропромислового комплексу сусідніх областей: Вінницької, Житомирської, Тернопільської, Чернівецької відбулася регіональна робоча нарада, де розглядалися питання стану галузі тваринництва в України, адаптації сільськогосподарських товаровиробників до викликів воєнного часу.

Порядок денний наради складався із двох частин: пленарної, яка відбулася в студії селекторних нарад Хмельницької ОВА, де крім зазначених вище представників були підключені учасники з 18 областей в студіях селекторного зв’язку на місцях та практичної з виїздом в господарства області – ФГ «Маїсс» та СТОВ «Волиця» Хмельницького району.

У ФГ «Маїсс» учасники наради мали можливість ознайомитися з технологіями в молочному скотарстві, а саме автоматизацією усіх виробничих процесів, де виробляється молоко вищого ґатунку та екстракласу.

Далі нарада відбувалася у СТОВ «Волиця», де займаються не тільки молочним скотарством, але і вівчарством та вирощуванням Африканського сома. Цей вид риб у природі зустрічається в Африці, а в Україні тільки декілька господарств займаються його вирощуванням і одне з них знаходиться на Хмельниччині.

Також слідкуйте за новинами Управління:

Відео