Новини

Начальник Управління взяв участь у нараді в м. Вінниця

06 вересня на Вінниччині відбулася робоча нарада з питань розвитку плодоовочевого сектору Вінницької області з виїздом на базові підприємства, за  участі  Міністерства аграрної політики та продовольства України, директорів Департаментів агропромислового розвитку Чернівецької, Хмельницької та Житомирської обласних військових адміністрацій.

В заході взяли участь начальник Управління Олег Омелянюк та заступник начальника Управління Андрій Лакуста. В рамках заходу відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів обласних військових адміністрацій, з питань щодо ситуації на аграрному ринку та адаптації сільгоспвиробників до викликів військового часу.

Учасники заходу  мали можливість ознайомитись з сучасними практиками та підходами диверсифікації агропромислового виробництва, обмінятися досвідом з експертами та колегами-аграріями у напрямку вирощування плодоовочевих культур.

По завершенню учасники наради ознайомились з роботою ТОВ «Аграна Фрут Лука» та  ТОВ «Органік Д» та організацією вирощування овочевих культур.

Відео