Новини

З нагоди Дня Незалежності України аграріїв області відзначили подяками Хмельницької обласної військової адміністрації

За дорученням першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна начальник Управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Олег Омелянюк привітав аграріїв області із Днем Незалежності України.

Олег Тимофійович звернувся до всіх, хто сьогодні на продовольчому фронті тримає тил для життєзабезпечення області та країни в цілому: «У часи повномасштабної війни, коли військові борються на фронті з ворогом, захищаючи наші землі, аграрії допомагають захисникам тримати оборону в тилу. Ви, незважаючи на складне матеріальне становище, подорожчання технічних ресурсів, не втрачаючи оптимізму, продовжуєте професійно робити свою справу. Навіть ракетні атаки не змогли перервати жнивну кампанію, від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки області, а й країни в цілому».

Кращим працівникам галузі, за вагомий внесок у зміцнення обороноздатності та безпеки держави, забезпечення продовольчої безпеки країни, активну благодійну і гуманітарну діяльність та з нагоди Дня Незалежності України, Олег Тимофійович вручив подяки від обласної військової адміністрації.

«Дякую за Вашу наполегливу працю та щире бажання працювати і розвивати свій край! Головне, що хочу побажати – це Перемоги і миру. А кожному з Вас, бажаю міцного здоров’я, нових вагомих трудових здобутків, добробуту та благополуччя», – сказав Олег Омелянюк.

Відео