Привітання з Днем захисників та захисниць України!

14 жовтня народ України відзначає одне з найбільш важливих свят в сучасній історії держави — День захисників та захисниць України. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. Це свято кожного, хто віддав свої знання, силу, мужність та професіоналізм справі захисту нашої держави.

Найтепліші слова привітань сьогодні всім, хто стоїть на варті нашого миру і спокою, на передовій та в тилу, адже святий обов'язок кожного громадянина - берегти мир та злагоду!

Цього року День захисників і захисниць України набув особливого значення для нашої країни. Ми вітаємо всіх героїв, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє. У цей день хочеться просто подякувати Вам за відданість своїй державі, за сміливість та відвагу, якими Ви здобуваєте перемогу. Дякуємо!

З повагою

колектив Управління розвитку агропромислового комплексута земельних відносин Хмельницької ОДА