Новини

Алгоритм використання безпілотних повітряних суден (дронів) для сільськогосподарських робіт

З початку повномасштабного воєнного вторгнення на територію України вимоги пункту 4 розділу ІІ Правил використання повітряного простору, а саме: «польоти безпілотних повітряних суден масою до 20 кг включно виконуються без подання заявок та отримання дозволів на використання повітряного простору» – під час воєнного стану не діють.

Для можливості забезпечення використання безпілотних повітряних суден (дронів) у сільському господарстві на території Хмельницької області, суб’єктам господарювання необхідно:

  • завчасно звернутись з клопотанням до районної військової адміністрації, на території якої будуть проводитись сільськогосподарські роботи за допомогою агродронів, вказавши дату, час роботи агродронів із зазначенням місця проведення таких робіт.
  • районна військова адміністрація надає відповідні дані до управління національної поліції, яка повідомляє дільничних інспекторів поліції та військових.
  • за добу до здійснення вказаних робіт, суб’єкту господарювання необхідно повідомити відповідну територіальну громаду за місцем розташування земельних ділянок, на яких будуть проводитись сільськогосподарські роботи за допомогою агродронів.

Список осіб, закріплених в РДА

за збором інформації про роботу дронів для сільськогосподарських потреб

 

Назва РДА

Прізвище, Імя,

По-батькові

Посада

Телефон

Кам’янець-Подільська РДА

Завальнюк

Юрій Анатолійович

Заступник голови РДА

0672854463

Коваль

Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст

0981034891

Хмельницька РДА

Головатюк

Василь Сергійович

Заступник голови РДА

0677181582

Кулеша

Інна Володимирівна

Головний спеціаліст

0980689898

Шепетівська РДА

Паламарчук

Віктор Анатолійович

Заступник голови РДА

0974510393

Котик

Тетяна Василівна

Головний спеціаліст

0680317056

Відео