Нарада з питань проведення комплексу весняно-польових робіт та кредитування агробізнесу

07 квітня під керівництвом заступник начальника обласної військової адміністрації Володимира Білика та начальника Управління Олега Омелянюка відбулася онлайн-нарада  з сільгосппідприємствами Хмельниччини та представниками державних банків щодо проведення комплексу весняно-польових робіт та інформування про діючі програми кредитування с/г виробників та фермерських господарств.

Варто зазначити, що на даний час уже 30 аграріїв області успішно скористалися цією державною підтримкою на суму близько 40 млн гривень.

Представники АБ «Укргазбанк», АТ «Ощадбанк» та АТКБ «Приватбанк» ознайомили учасників наради з процедурою та умовами кредитування агробізнесу.

В.о. Хмельницького регіонального відділення Укрдержфонду Галина Стаднійчук проінформувала щодо дії державної програми кредитування фермерських господарств та переліком документів, які подаються фермерськими господарствами для участі в даній програмі.

Загалом, на сьогодні посіяно близько 100 тисяч гектарів ранніх ярих культур, що становить 24 % до запланованого, та знаючи про складності посівної кампанії, в умовах воєнного стану, держава надає пільгове кредитування до 6 місяців з 0 відсотковою ставкою малим та середнім сільськогосподарським товаровиробникам для придбання всіх необхідних засобів виробництва.