Триває приймання заявок та документів на фінансову підтримку з обласного бюджету за Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017-2021 рои за напрямом "Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)".

До участі в конкурсі допускаються:

• власники особистих селянських господарств,
  • сімейні фермерські господарства,
  • фізичні особи-підприємці,
  • сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи,

які у поточному році закупили установки індивідуального доїння, придбали сільськогосподарську техніку та обладнання, в тому числі трактори потужністю до 90 к.с., навісне та причіпне обладнання.

Перелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений Порядком використання коштів обласного бюджету за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)» затверджений рішенням обласної ради від 24 червня 2020 року № 48-33/2020 .

Крайній термін подання заявок до 13 грудня 2021 року.

Заявка для участі у конкурсі і документи приймаються за адресою:

29000  м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, каб. 315

Управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької обласної державної адміністрації

Довідки за телефоном: 79-49-00

Більше за посиланням: https://www.apr.adm-km.gov.ua/Pro-programu-rozvitku-agropromislovogo-kompleksu-Hmelnitskoi-oblastI-na-2017-2021-roki.