Новини

Директор Департаменту Олег Омелянюк взяв участь у виїзній нараді під керівництвом Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка у м. Одеса

10 вересня директор Департаменту Олег Омелянюк та начальник управління Департаменту Андрій Лакуста взяли участь у виїзній зустрічі під керівництвом Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка та його першого заступника Тарас Висоцький на Одещині.

З метою налагодження якісної та дієвої співпраці в напрямі реалізації аграрної політики та стратегії успішного економічного розвитку Мінагрополітики, Одеська ОДА та Всеукраїнська асоціація громад підписали Меморандум. Одеська область стала дванадцятим регіоном, який долучився до підписання меморандумів про співпрацю. У такий спосіб міністерство, Всеукраїнська асоціація громад та обласні державні адміністрації об’єднують зусилля для поліпшення взаємодії у важливих напрямах аграрного сектору: земельної та податкової політики, децентралізації. Ключовий інструмент, який дає документ громадам – швидка і якісна комунікація з усіма гілками влади стосовно будь-яких викликів в процесі реалізації реформ.

Далі, в рамках візиту, делегація відвідала «Центр культури вина Шабо». SHABO – одна з візитних карток винних доріг України. Селище Шабо розташовано на перешийку між Чорним морем і Дністровським лиманом, ця зона має специфічні кліматичні особливості та специфічний склад ґрунтів, на яких висаджені виноградники SHABO. Площа виноградників значна: це понад 1200 га, близько 4 млн елітної виноградної лози і понад 20 сортів винограду.

Власник виноробної компанії SHABO Важа Іукурідзе на зустрічі з гостями відзначив, що є уродженець Кахетії, яка споконвіку була виноробним регіоном Грузії. Понад 40 років тому його другою батьківщиною стала Україна. Тут у сім’ї вийшло втілити в життя мрію – створити вина, якими може пишатися кожен українець. Вони зібрали чудову команду – це люди, які закохані в виноробство, захоплюються особливостями шабського терруара і розділяють ідею про створення в Україні Великих вин. Компанія SHABO увійшла в ТОП-25 кращих роботодавців України 2020 року.

Відео