Новини

Х Міжнародний форум «Ягоди 2021 UA» Технології, інвестиції, маркетинг

29 липня 2021 року за ініціативи Громадської спілки "Асоціація "Українська ягода", ТОВ "Брусвяна" та за підтримки Торгово-Промислової Палати України умістіКиєві в приміщенні ТПП України за адресою м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33 буде проведено Х Міжнародний форум «Ягоди 2021 UA» - Технології, інвестиції, маркетинг.

Форум спрямований на пошук відповідей та запитань сучасних виробників ягідної продукції: як початківців, так і досвідчених професіоналів. Метою заходу є сприяння підвищенню конкурентоспроможності українського ягідництва та переробки на внутрішньому та світовому ринках.

Форум включає чотири дискусійні панелі:

Панель I: Ягідний бізнес 2020-2022.

Сприяння державних інституцій розвитку ягідної галузі: здобутки та дорожня карта. 

Панель II: Дипломатична панель.

Перспективи формування позитивного іміджу та попиту на українську ягоду та продукти переробки в світі.

Панель III: Банківська панель.

Джерела фінансування та фінансові інструменти розвитку ягідної галузі. Представники банків. Представники небанківських фінансових установ. Гранти від міжнародних організацій.

Панель IV: Дискусійна панель.

Хто встановлює ціну на ягоду. Співпраця українських виробників ягід з підприємствами переробки, HoReCa, Retail.

В обговоренні тем Форуму передбачається участь: провідних українських та міжнародних експертів, представників центральних органів державної влади (Мінекономіки, Мінагрополітики, Міністерство закордонних справ, Геокадастру), представників іноземних дипломатичних установ як в Україні, так і за кордоном, представників провідних банків України, представників ягідного бізнесу.

Додаткова інформація про форум на сайті www.berryforum.com.ua, та  за телефонами: (096) 777 90 90,  (067) 411 69 06.

Відео