Новини

7 червня – Всесвітній день безпеки харчових продуктів

Щороку 7 червня відзначається Всесвітній день безпеки харчових продуктів. Європейський Союз визначив безпечність харчових продуктів одним з головних пріоритетів своєї політики.

День встановлено з метою привернення уваги держав до проблем здорового харчування населення, а також якості вироблених харчових продуктів.

Міжнародні організації закликають держави посилити контроль за процесами вирощування, збору, виробництва, транспортування, зберігання та продажу харчових продуктів. Безпека харчових продуктів повинна забезпечуватися на всьому шляху від місця зростання або виробництва до столу людини.

 В першу чергу повинні враховуватися фактори безпечного використання добрив і засобів боротьби з шкідниками на стадії вирощування зернових, зернобобових, плодоовочевих і ягідних культур, безпечне виробництво м’ясопродуктів, птиці і риби, засоби їх правильного зберігання і транспортування, а також обробка під час приготування їжі або використання у їжу. На будь-якій з цих стадій продукти, що використовуються у їжу або для її приготування, можуть стати джерелом небезпеки для здоров’я людини, якщо порушуються встановлені правила виробництва, транспортування, зберігання чи правильного приготування.

За оцінкою ВООЗ, 600 мільйонів людей, майже кожна десята людина в світі,  стали жертвами вживання неякісних харчових продуктів.  420 000 людей щорічно помирають з причини вживання небезпечних харчових продуктів.

Тому виробники та реалізатори продуктів харчування повинні дотримуватись низки процедур, щоб уникнути потенційно серйозних небезпек для здоров’я, адже достатня кількість безпечного та збалансованого харчування є важливим фактором для підтримки життя та укріплення здоров’я.

Тільки ефективна співпраця між урядами країн, виробниками і споживачами сприяє забезпеченню безпеки харчових продуктів.

Будьте відповідальними за власне здоров’я!

Відео