Одна з провідних олійних культур у світі – це ріпак.

Одна з провідних олійних культур у світі – це ріпак. Щорічно близько 85% валового виробництва ріпаку Україна продає до ЄС, Індії та Китаю. Тож, для України в цілому і для Хмельниччини зокрема, вирощування ріпаку залишається перспективним напрямом агробізнесу, адже рентабельність його вирощування може сягати 83 відсотки.

Як повідомляє директор Департаменту Олег Омелянюк, у Хмельницькій області під урожай 2021 року сільгосппідприємствами всіх форм власності посіяно 75 тис. га ріпаку, що на 2 тис. га більше попередніх обсягів вирощування. На даний час 92% посівів знаходиться у доброму та задовільному стані. На посівах проведено відповідні роботи по догляду, зокрема підживлення, боротьба з шкідниками та хворобами, про що пересвідчилися керівники Департаменту під час огляду посівів області.