Посів ярих культур у Хмельницькій області станом на 12 травня

Департамент розвитку промисловості та агропромислового комплексу повідомляє, що впродовж минулого тижня агроформування Хмельницької областіна площі 180 тис.га повністю завершилисівбу соняшника.

Продовжується сівба пізніх культур. Кукурудза на зерно посіяна на площі 210 тис. га(76% з намічених 275 тис. га), соя посіяна на площі 102 тис. га, або 68% із запланованих 150 тис. гектарів.

Наближається до завершення садіння картоплі, яка вже займає 64 тис. га–це 99% від запланованих обсягів. Необхідно зазначити, що практично все виробництво картоплі, а саме 99,5%,зосереджене в приватному секторі.

Овочеві культури вже посіяні на площі 9 тис.га, або 75% до наміченого.

Всього ярі культури посіяні на площі 757 тис.га(87% площ). За минулий тиждень посівні роботи були здійснені на площі 120 тис. га, що становить 14% до загальних обсягів сівби. Залишається посіяти ще близько 95 тис. га пізніх ярих культур, таких як кукурудза, соя, гречка, овочі.