НІКОЛИ ЗНОВУ!

Сьогодні ми з гордістю вшановуємо подвиг українського народу, яким випало пройти крізь смертельний вогонь Другої світової війни.

Згадуємо наших дідів і прадідів зі словами вдячності за їх самопожертву. З пошаною схиляємо голови перед героями, які з неймовірною жагою справедливості та патріотизму зупинили Другу світову та принесли людству мир і надію. Пам'ятаємо кожного, хто віддав заради України найцінніше – життя.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни татрудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Цей День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні має кожному нагадати про страшну катастрофу і бути застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Ми маємо цінувати мир.

Вічна пам'ять і слава героям!