Третя неділя листопада - це визначна дата для аграріїв

Третя неділя листопада – визначна дата для аграріїв. Саме цього дня, з року в рік, відзначають своє професійне свято працівники сільського господарства. Зазвичай, урочисті події проходять з розмахом: повні зали людей, концертна програма, привітання та нагородження, ярмарки – атмосфера свята, яка панує в кожній області, кожному районі та сільськогосподарському підприємстві. Та, на превеликий жаль, ситуація з пандемією внесла свої корективи, що не дало можливості цього року зустрітися в широкому крузі аграріям Хмельниччини. Тому, привітання, грамоти з відзначенням передовиків сільського господарства та символічні подарунки були направлені на місця у райони.

Також, в переддень професійного свята, приємним був візит з привітаннями до Департаменту розвитку промисловості та агропромислового комплексу голови Хмельницької обласної ради Михайла Загородного. Михайло Васильович висловив свої побажання та вручив відзнаки обласної ради, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України працівникам Департаменту. Особисто, директора Департаменту Олега Омелянюка, нагородив відзнакою за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, досягнення вагомих показників у трудовій діяльності та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Впевнені, що надалі відновиться гарна традиція урочистого святкування. Наші аграрії заслуговують на визнання та пошану. Не дивлячись на усі проблеми та перепони – Хмельницька область буде забезпечена в повній мірі продукцією аграрного сектору.