Відбулася відеоконференція з питань догляду за посівами озимих культур урожаю 2021 року

Сьогодні, 15 вересня в Департаменті розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької ОДА відбулася відеоконференція на тему «Особливості догляду за посівами озимих культур урожаю 2021 року», в якій  взяли участь спеціалісти сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, навчальних закладів аграрного спрямування та представники Департаменту розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької обласної державної адміністрації.

Корнійчук Олександр Васильович директор інституту кормів і сільського господарства Поділля НААНУ розповів про основні технологічні підходи у посіві озимих культур та агрозаходи по догляду за ними.

Начальник відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області - Грабар Наталія Миколаївна, ознайомила з основними положеннями Закону України, який регулює відносини між органами виконавчої влади, виробниками, продавцями дослідниками, науковцями та споживачами  генетично модифікованих організмів та продукції, яка вироблена за технологіями із забезпеченням біологічної і генетичної безпеки використання ГМ рослин.

По завершенню конференції начальник управління аналітичного забезпечення та обліку Департаменту розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької ОДА Конончук Вадим Петрович проінформував присутніх про хід проведення посівної кампанії в області.

Запис відеоконференції можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=4gI8OGwQUIo&fbclid=IwAR1TOxz4uXDllTn8L1ndu5LhOBHR4Bcu2slvkJBjpS_Gp79knUy5Alz7RAI