Проведено консультації з питань розвитку сімейних фермерських господарств, впровадження земельної реформи та державної фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників

За дорученням Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і Українського державного фонду підтримки фермерських господарств в об’єднаних територіальних громадах розпочався цикл семінарів з питань розвитку сімейних фермерських господарств та впровадження земельної реформи. В області створена робоча група у складі представників Департаменту, регіонального відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств і Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у Хмельницькій області та розроблено відповідний графік проведення зазначених семінарів.

З метою проведення цих заходів 03 вересня 2020 року начальник  управління інвестиційної та дорадчої діяльності Департаменту Андрій Лакуста, директор Хмельницького відділення Українського державного фонду підтримки  фермерських господарств Неоніла Цибулько та представники Держгеокадастру провели виїздну консультацію для жителів села  Пирогівці Хмельницького району.

Мета консультації направлена  на залучення та стимулювання сільських жителів для участі у державних програмах фінансової підтримки, зокрема тих хто займається бджільництвом, має в господарстві корів та не  менше 2 га землі.

Адже громадяни, які займаються агропромисловою діяльністю, матимуть можливість отримати офіційний статус фермера, легально продавати свою продукцію, отримувати допомогу по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування. Це означає, що в подальшому вони матимуть право на пенсію та соціальну підтримку.