Новини

Олег Омелянюк взяв участь у відео - ZOOM – конференції з Мінекономрозвитку

02 вересня Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проведено відео - ZOOM – конференцію на тему «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств».

У відео-конференції взяли участь директор Департаменту Олег Омелянюк, начальники управлінь Департаменту Вадим Конончук і Андрій Лакуста та працівники Департаменту.

В ході наради розглядалися питання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, зокрема виплати на голову ВРХ молочного напрямку продуктивності. Також обговорено кількість фермерських господарств, зареєстрованих в області, та наявність ВРХ молочного напрямку продуктивності, що утримується в таких господарствах, та відповідає умовам для отримання фінансової допомоги.

Довідка:

Станом на 1 липня 2020 року в області нараховувалось – 16 офіційно зареєстрованих сімейних фермерських господарств на основі договору (декларації), з них 12 СФГ займаються розведенням ВРХ молочних порід, де утримується більше 200 корів. Також нараховується майже 20 фермерських господарств, які зареєстровані, як юридичні особи де утримується майже 4 000 корів.

Цим напрямком бажають та можуть скористатися 21 фермерське господарство області, які станом на 1 липня 2020 року утримували 1170 корів, дотацію можуть оформити на 604 голови на суму 3 020 000 грн.

Відео