Олег Омелянюк взяв участь в засіданні колегії облдержадміністрації

Сьогодні, 26 серпня у відео режимі відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні колегії взяв директор Департаменту Олег Омелянюк.

У ході засідання було обговорено два питання:

1. Про стан виконання завдань з підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року.
  2. Про стан підготовки закладів освіти Хмельницької області до 2020/2021 навчального року.

Голова адміністрації підводячи підсумки звернув увагу представників органів місцевого самоврядування на те, що в цьому році погодні умови можуть бути не такі як в попередньому році, коли зима була достатньо теплою. Тому, додав він, необхідно зробити все, щоб підготувати область до опалювального сезону набагато раніше.