Новини

Рекомендації щодо заготівлі сіна

Наступила пора заготівлі сіна і сінажу. Сіно - це цінний вид корму, який в раціоні годівлі має становити не менше 15-20%.

В 3- й декаді травня починається фаза колосіння злакових трав, в 1-й декаді червня – фаза цвітіння бобових. Тому до закладки сінажу слід приступати в 3-4 декаді травня, а до заготівлі сіна - в 1-й декаді червня.

Необхідною умовою у заготівлі якісних кормів являється суха сонячна погода 8-10 днів, щоб пройти усі технологічні стадії заготівлі.

Цінність сіна визначається не тільки наявністю в ньому білкових речовин, а і якістю, що характеризується вмістом у білках незамінних амінокислот, необхідних для нормального розмноження і продуктивності тварин. Добре сіно є джерелом забезпечення тварин мінеральними речовинами та багатьма необхідними мікроелементами.

Сіно може бути заготовлено в розсипному, пресованому чи подрібненому вигляді. Високоякісне сіно одержують шляхом природного або штучного висушування трави. Важливо організувати сушіння так, щоб відмирання клітин в листі та стеблах відбулося якнайшвидше й одночасно.

Частіше за все сіно висушується на полі у вигляді розсипаної зеленої маси. Але такий підхід є найменш раціональним, оскільки він пов’язаний із великими втратами поживних речовин та зниженням якості корму. Загальні втрати під час висушування на полі можуть сягати 40–50%. Найбільша небезпека для такого методу криється у можливому випадінні опадів під час висушування зеленої маси, а також загортанні разом із нею великого об’єму ґрунту, в результаті чого погіршуватиметься поїдання такого корму та його поживна цінність. Якщо зелену масу лишати на полі надто довго, в ній значно скорочуватиметься вміст протеїну та каротину, зростатиме частка клітковини. Навіть за сприятливих погодних умов у результаті тривалого впливу на зелену масу повітря, тепла, вологи та світла відбуваються значні втрати поживних речовин. Чекаючи на висушування стебел, листя пересушиться, скрутиться і покришиться, а під час згортання та перевезення втрачатиметься, а з ним і найбільш цінна частина рослини для сіна.

Порівняння різних технологій заготівлі сіна показує, що найменші втрати сухої речовини досягаються шляхом досушування попередньо підв’яленої зеленої маси методом активного вентилювання. Якісне сіно, заготівля якого проводилася швидко і з активним вентилюванням, не буде дешевим, оскільки потребує вагомих енерговитрат. Знайти відповідний баланс у цьому питанні є завданням кожного господарства окремо, беручи до уваги наявну ситуацію із грубими кормами, продуктивність тварин та економічну ефективність виробництва тваринницької продукції.

Відео