Відео нарада з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Під час чергової відео наради з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, обговорювалися шляхи протидії поширенню коронавірусу в Україні.

Зараз проводиться активна інформаційна кампанії, роз’яснювальна робота щодо профілактики інфікування коронавірусом.

Сьогодні КМУ ввів карантин в Україні. Передбачено закриття навчальних закладів, заборонено масові збори більше 200 чоловік, закрито авіасполучення з деякими країнами. Рекомендовано відмінити закордонні поїздки. Урядом розглядається можливість дистанційної роботи.

За оперативною інформацією станом на ранок 11 березня в Україні зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. Загалом за весь період Центр громадського здоров’я України отримав 43 підозр про захворювання на COVID-19. Наразі 1 зразок ще перебуває на стадії дослідження, 41 зразок отримав негативний результат.