"Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності", - Олег Омелянюк

Дорогі жінки!

Сердечно вітаю вас із чудовим весняним святом краси та любові - Міжнародним Жіночим Днем - 8-го березня.

Щороку на початку весни ми відзначаємо це прекрасне свято, адже жінка, як весна, несе світу життя та любов, ніжність та турботу, натхнення та неповторність.

Своєю чарівністю, добротою, чуйністю ви прикрашаєте світ, наповнюєте його теплом і добром, надихаєте чоловіків на нові звершення, даруєте радість і тепло. Ваша мудрість, вміння любити і перемагати, творити і працювати дивують і захоплюють.

Саме ви як ніхто, прагнете мирного неба і сильні духом у боротьбі за щастя та добро кожної родини.

У цей святковий день зичу вам величезного жіночого щастя, благополуччя та добра. Хай перші теплі сонячні промені весни принесуть вам гарний настрій, чарівні посмішки, найкращі квіти, увагу та піклування близьких, а ваші доброта, ніжність та жіночність, завжди сповнюють серця радістю та любов'ю.

Добра вам і миру, кохання і безмежного щастя.

З повагою директор Департаменту

Олег Омелянюк