З прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні жителі Хмельниччини!

Вітаю Вас з прийдешніми новорічними святами!

Скоро Новий 2020 рік вступить в свої права. Я хочу побажати щоб він був для кожного радісним і щасливим, повним надій і планів, сяючий успіхами і везінням.

Хай цей рік збереже вірну дружбу, примножить багатство і нагородить міцним здоров’ям, творчим натхненням, оптимізмом і позитивом, щирим та взаємним коханням.

Нехай ваша душа буде наповнена щастям, в пам’яті залишаються тільки добрі і приємні спогади про рік, що минає, а 2020 нехай повністю виправдовує Ваші очікування.

Бажаю, щоб Ви могли розділити радісні моменти з близькими людьми, щоб кожна сфера життя була повною чашею. Нехай вас переповнює жага нових звершень, енергії і щирої радості від кожного дня, яка сама по собі є безцінним даром!

З повагою,

Директор Департаменту

агропромислового розвитку облдержадміністрації                                                  Олег Омелянюк