Департаментом агропромислового розвитку зведено відомості за вересень-листопад 2019 року для виплати дотаційних коштів за утримання молодняку ВРХ

(Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (зі змінами).

Станом на 1 грудня 2019 року нараховано 37,3 млн. грн. дотаційних коштів за утримання 14,7 тис. голів молодняку великої рогатої худоби для 12,2  тисяч домогосподарств населення Хмельницької області.

За вересень-листопад 2019 року Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації  зведено відомості від органів місцевого самоврядування  для виплати відповідної дотації на суму більше 11 млн. грн. Після опрацювання заявок Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і доведення лімітів (розподілу), нараховані кошти Департамент спрямує безпосередньо на рахунки фізичних осіб.