До відома агровиробників області.

XІ Міжнародна конференція «Ведення агробізнесу в Україні»

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» cпільно з агенцією UCABevent проведуть ХМіжнародну конференцію «Ведення агробізнесу в Україні», в рамках якої разом зберуться представники влади та бізнесу. Спільно підведемо підсумки та обговоримо зміни, які відбулися в аграрному секторі у 2019 році. Наразі агробізнес в Україні знаходиться на стадії перетрубаційтапротирічь, які впливають як на малі господаства, так і на великі агрохолдинги. Саме тому відкритий діалогуряду з бізнесом є актуальним як ніколи. Учасники конференції зможуть отримати відповіді на найболючіші питання тазрозуміти для себе, який вектор розвиткуобрати у 2020 році.

Конференція «Ведення агробізнесу в Україні» (#DoAgro19)— це

• Відкритий діалог з представниками влади
  • Підведення підсумків року і визначення перспективних напрямків 2020
  • 300+ спеціалістів агросфери і представників влади
  • 15+ спікерів-практиків
  • 8+ годин спілкування в колі професіоналів

Коли і де відбудеться#DoAgro19?

Коли5 грудня 2019 року

Де: м. Київ (точне місце проведення повідомимо згодом)

Ключові темидо обговорення:

• Аграрні підсумки поточного року
  • Вплив геополітичних факторів на макроекономіку України
  • Управління фінансовими інструментами
  • Скачування мораторію на продаж земель с/г призначення

Для агровиробників, учасників попередніх заходів агенції UCABevent та членів асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» діють спеціальні знижки протягом усього реєстраційного періоду!

Детальніша інформація про захід за посиланням: https://doagro.in.ua/

З питань участі у заході звертайтеся, будь ласка, до Олени Гуцул:(066) 13860 75/ (044) 298 00 91 або  doagro@ucab.ua

З питань партнерства звертайтеся, будь ласка, до Людмили Дердійчук: (063) 867 25 59, (044) 298 00 91 або  derdiichuk@ucab.ua