Відбувся семінар на тему: «Проблеми збільшення ефективності кукурудзи на зерно та силос в умовах Хмельницької області»

3 жовтня 2019 року на базі ДПДГ «Зоря» Хмельницького району відбувся науково-практичний семінар «Проблеми збільшення ефективності кукурудзи на зерно та силос в умовах Хмельницької області». Семінар проводився за ініціативи ТОВ «АПК «Маіс» (м. Черкаси) спільно з ТОВ «Агро Арена» та «Євраліс Україна», участь у ньому взяли працівники Департаменту агропромислового розвитку.

В ході проведення заходу учасники оглянули демонстраційні ділянки гібридів кукурудзи вітчизняної селекції з різними строками достигання, ознайомилися з фізіологічними особливостями та технологіями вирощування цієї культури в умовах змін клімату.

Організатори  семінару надали сільгоспвиробникам  детальну агрономічну рекомендацію щодо вибору гібридів і технологій, що найкраще підходять їхнім виробничим цілям.