Новини

" Шановні хлібороби Хмельниччини! Щиро вітаю Вас з намолотом першого мільйону ранніх зернових і зернобобових культур! ",- Олег Омелянюк

Шановні хлібороби Хмельниччини!

Щиро вітаю Вас з намолотом першого мільйону ранніх зернових і зернобобових культур!

Звітую, що незважаючи на складність погодних умов, які супроводжують нас під час збиральної кампанії, станом на 30 липня 2019 року сільгосппідприємствами всіх форм власності обмолочено 207 тис. га ранніх зернових і зернобобових культур, що становить 58% до прогнозованих площ. Валовий збір зерна становить 1115 тис. тонн при середній урожайності 54 ц/га. Для порівняння: у минулому році станом на дане число на Хмельниччині було намолочено 725 тис. 433 тонн зерна з такою ж урожайністю. Цьогорічний показник урожайності є другим показником в Україні.

Хочу відмітити, що найкращих результатів досягли підприємства Шепетівського, Віньковецького, Чемеровецького районів, де з кожного гектара збирають по 59-62 центнерів збіжжя.

Щодня на збиранні зернових працюють близько 1000 одиниць зернозбиральної техніки, які намолочують біля 100 тис. тонн зерна. Маю надію, що при таких темпах збиральні роботи завершаться за 8-10 днів, тому бажаю усім трудівникам сил і сприятливих умов для продовження активної роботи задля отримання позитивного результату по завершенню комплексу збиральних робіт урожаю 2019 року.

 

З глибокою повагою,

директор Департаменту

агропромислового розвитку

Олег Омелянюк

Відео