Олег Омелянюк взяв участь у Виставці «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2019»

Протягом 18-19 липня директор Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької облдержадміністрації Олег Омелянюк та заступник директора Департаменту Вадим Конончук взяли участь у XI Міжнародній агропромислові виставці та форумі з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2019». Форум відбувся під керівництвом т.в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої.

Виставка «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2019» була комплексною і складалася з виставки техніки і технологій для фермерства, конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей з представниками бізнесу.

Учасники заходу мали можливість відвідати міжнародну агропромислову виставку, регіональну біржу аграрних інвестиційних проектів, представлених районами та об’єднаними територіальними громадами Херсонщини, а також ознайомитись з інвестиційним потенціалом області, досягненнями та можливостями в галузі агропромислового виробництва.

АГРОПОРТ об’єднав агровиробників всієї України і проводиться з 2016 року в форматі Захід-Схід.