Робочий візит керівництва області до ТОВ «НВА «Перлина Поділля»

10 липня 2019 року з робочим візитом т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Омелянюк відвідали Білогірський район.

Під час поїздки посадовці зустрілися з керівництвом ТОВ «НВА «Перлина Поділля»: головою наглядової ради, героєм України - Петром Іващуком, генеральним директором, депутатом обласної ради – Сергієм Іващуком, комерційним директором – Володимиром Іващуком.

Агрофірма вирощує широкий спектр сільськогосподарських культур: пшеницю, ріпак, кукурудзу, соняшник, гречку, ячмінь, горох, овес та ін.

Особливу увагу ТОВ «НВА «Перлина Поділля» приділяє розвитку такій нелегкій галузі, як тваринництво. Основним напрямком в тваринництві є племінне молочне скотарство. Молочне стадо представлене голштинською та українською червоно-рябою молочною породами.

В кінці 2017 року в с. Гулівці ТОВ НВА «Перлина Поділля» введено в дію першу чергу молочно- товарної ферми потужністю 520 голів. Будівництво першої черги МТФ здійснювалось за рахунок власних коштів даного господарства, на що було залучено понад 10 млн. грн. Внаслідок введення в дію даного об’єкта, було додатково створено 10 робочих місць.

У 2019 році планується закінчити другу чергу реконструкції приміщення молочно-товарної ферми на 420 голів. Загальна вартість проекту реконструкції ферми становить понад 15 млн. грн.