Нарада з питань розвитку племінного тваринництва, відтворення та ефективності використання кормів

04 липня 2019 року в Департаменті агропромислового розвитку відбулася нарада з питань розвитку племінного тваринництва, відтворення та ефективності використання кормів. В нараді взяли участь спеціалісти Департаменту, Головного управління Держпродспоживслужби, спеціалісти управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств, всього 42 чоловіка.

На нараді розглядалися наступні питання:

• відтворення великої рогатої худоби
  • ефективність використання кормів
  • хвороби копит, профілактика та лікування
  • шляхи подальшого поліпшення селекційно-племінної роботи
  • нормативно-правові акти з питань ведення племінної діяльності

Крім цього, обговорювалося питання з представниками ТОВ «Подільський господар» щодо подальшого збереження племінного стада великої рогатої худоби української білоголової породи. На даний час ця порода є локально зникаючою і утримується в Україні лише в одному сільськогосподарському підприємстві в селі Антоніни Красилівського району.