Відбулася відео скайп-конференція з питань збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур та актуальних питань державної підтримки 2019 року.

Сьогодні, 04 липня поточного року, під керівництвом заступника міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої, відбулася відео скайп-конференція з питань збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур та актуальних питань державної підтримки 2019 року.

У скайп-конференції взяли участь, на чолі з директором Департаменту Олегом Омелянюком, працівники Департаменту та представники інших служб агропромислового комплексу Хмельниччини.

Під час наради було ознайомлено усіх з ходом жнив на території України, з успішною практикою та проблемними питаннями, з якими стикаються аграрії під час збирання культур.

Директор господарсько-фінансового департаменту Мінагрополітики прозвітував про стан державної фінансової підтримки 2019 року по кожній з областей окремо.

Довідково:

У Хмельницькій області нарахована дотація за молодняк ВРХ в сумі 19,1 млн.грн., дані кошти будуть спрямовуватись на рахунки фізичним особам відразу після затвердження кошторису по підтримці тваринництва. Всі документи для перерахування цих коштів готові.На сьогоднішній день, компенсація відсоткової ставки за банківськими кредитами спрямована 18-ти підприємствам на загальну суму 3,2 млн.грн. Неодноразово піднімається питання щодо виділення додаткового фінансування на погашення кредиторської заборгованості по дотації за утримання молодняка ВРХ, що виникла на 1 січня 2019 року (36,2 тис.грн.), а також щодо виділення додаткового ліміту на компенсацію відсоткової ставки за банківськими кредитами (на сьогодні прийнято додаткові заявки ще від 14 нових підприємств і додаткова потреба у коштах становить близько 20 млн.грн.)