Наказ про порядок розгляду письмових звернень громадян, організації проведення особистого прийому громадян

Департамент агропромислового розвитку

Хмельницької обласної державної адміністрації

Хмельницький

Про порядок розгляду

письмових звернень громадян,

організації проведення

особистого прийому громадян

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України  від 07 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи  щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 858 “Про затвердження Класифікатора звернень громадян”

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Порядок розгляду письмових звернень громадян в Департаменті агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації (додається).

2. Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в Департаменті агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації (додається).

3. Головному спеціалісту-юрисконсульту відділу управління персоналом, юридичної роботи та діловодства Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації  Войцехівській Л.В. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

4. Цей наказ набирає чинності після державної реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти  на начальникауправління соціально-економічногорозвитку агропромислового комплексу,організаційної роботи та зв’язків з громадськістюДепартаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації Лакусту А.М.

Директор Департаменту                                                                                                                    О.Омелянюк