З метою обстеження стану посівів Володимир Кальніченко та Олег Омелянюк відвідали господарства Теофіпольського району

Днями Перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Омелянюк ,з метою обстеження стану посівів, відвідали декілька господарств Теофіпольського району.

Керівник ФГ «Кунчанське» с.Кунча Пецюк Володимир Володимирович ознайомив посадовців зі станом посівів ячменю, гороху, озимої пшениці. Рослини гарно розвинені, вчасно відновили вегетацію та знаходяться у гарному та задовільному стані. Рослини ріпаку (98 %) добре перезимували, що дає надію на щедрий урожай при дотриманні технологічних вимог вирощування. Для ранніх ярих культур потрібно декілька днів теплої погоди і уже з’являться дружні сходи. За декілька днів площі будуть оброблятися від бур’янів. Також керівники були на посівах цукрового буряку ТзОВ «Святець» с.Святець директор товариства Мастій Василь Васильович.

Загалом по Хмельницькій області станом на 01 квітня ранні ярі зернові культури посіяні на площі понад 100 тис. га,що складає 95% до прогнозованих обсягів. В тому числі, яра пшениця висіяна на площі 8,7 тис. га (94% до наміченого), ярий ячмінь вже займає 83,3 тис. га (95% від запланованих площ), овес посіяний на площі 4,0 тис. га (97% до плану), на 4,8 тис. га (93%) посіяно горох.

Крім того, на площі майже 13000 га посіяно однорічні і багаторічні трави.

Всього посів сільгоспкультур здійснено на площі 135 тис. га.

Продовжується посів цукрового буряку на площі 17,7 тис. га (60 %)