Зустріч з активом пасічників Теофіпольського району

21 березня, в продовженні робочої поїздки у Теофіпольський район, представники Департаменту агропромислового розвитку Вадим Конончук та Андрій Лакуста взяли участь у нараді, що проходила в відділі житлово-комунального господарства, будівництва та агропромислового розвитку районної державної адміністрації, з активом пасічників району щодо можливості створення кооперативу пасічників.

Основними питаннями, які були розглянуті на зібранні – це створення спілки пасічників району та можливість створення «на перспективу» кооперативу пасічників району.

Об’єднання в кооперативи дозволить українським бджолярам ефективніше захищати свої інтереси, сприятимуть налагодженню цивілізованих каналів збуту продукції, співпраці українських виробників меду з торгівельними мережами та налагодження співпраці бджолярів та аграріїв.

Створення кооперативу, у першу чергу, робить його учасників юридичними особами з усіма відповідними преференціями, також це дозволить отримувати державну підтримку та можливість залучення інвестицій в подальшому.