Зустріч, що символізує єднання українських земель

З нагоди Дня Соборності України сьогодні відбулися міжобласні заходи на межі з Тернопільщиною, у селі Гуків Чемеровецького району біля пам’ятного знаку головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу.

Участь в урочистостях також взяли працівники Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА. За традицією представники Тернопільщини та Хмельниччини зустрілися на мосту через Збруч, що символізує єднання українських земель, колись розділених цією рікою.

Присутні стали свідками відкриття пам’ятного знаку з нагоди 100-річчя проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР.

Також, у рамках відзначення 100-річчя проголошення акта Злуки сьогодні у Гукові був встановлений рекорд - найбільша кількість державних прапорів на одній локації, а саме 2,5 тисячі.