Відбулось засідання Координаційної ради з питань реалізації стратегії управління відходами в Україні до 2030 року

26 грудня 2018 року у залі засідань Урядових комітетів Кабінету Міністрів України відбулось засідання Координаційної ради з питань реалізації стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, утворена Постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 року № 313.

У засіданні Координаційної ради взяли участь: Віце-прем'єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації Руслан Якубаш, а також представники громадськості та інших профільних міністерств й відомств.

У рамках заходу, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, доповів про стан реалізації Національної стратегії управління відходами до 2030 року, а також Директором Департаменту екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Мінприроди Сергієм Лук’янчуком було презентовано проект Закону України «Про управління відходами».

За результатами засідання Координаційної ради було вирішено з метою напрацювання спільної позиції організувати проведення узгоджувальних нарад з центральними органами виконавчої влади, які надавали зауваження та пропозиції до проекту Закону України «Про управління відходами», надати Мінприроди матеріали погодження проекту Закону України «Про управління відходами», доопрацювати проект Закону України «Про управління відходами» за результатами його обговорення на засідання Координаційної ради з питань реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, з урахуванням отриманих пропозицій та зауважень внести в установленому порядку проект Закону України «Про управління відходами» на розгляд Кабінету Міністрів України.