Коли любов не має меж, коли душа не знає втоми, коли Землею ти живеш – праця твоя стає святою!

Традиційно в третю неділю листопада відзначається свято працівників агропромислового комплексу. День аграрія в Україні люблять та поважають. Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями. Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Напередодні свята в театрі імені М.Старицького вирувала приємна атмосфера, адже тут зібралися аграрії з усієї Хмельниччини, герої України, ветерани праці та керівництво області із своїми трудовими колективами, щоб привітати один одного з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

З вітальними словами до аграріїв в цей день звернулись голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородній, секретар міської ради Михайло Кривак, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Олег Омелянюк та голова асоціації сільськогосподарських підприємств Василь Мастій.

«Шановні колеги, працівники сільського господарства, сьогоднішнє свято – це свято усіх хто розумом і руками, серцем і душею долучається до важливих аграрних справ.

Ми знаємо про досягнення Хмельниччини в аграрному секторі, наша область на високому рівні. Сьогодні, коли керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства України збирало всі Департаменти для привітання, Хмельницька область була відзначена як взірець та гордість в країні по всіх показниках.

Такі успіхи стали можливими лише завдяки вашим знанням, працелюбності, любові до рідної землі та умілому господарюванню.

Роль аграрія не обмежується виробництвом сільськогосподарської продукції. Інфраструктура у сільській місцевості, лікарні, школи, культурні та спортивні заклади сьогодні працюють завдяки аграріям. Ви творці багатства нашої країни, тож нехай удача вам посміхається завжди і в усьому, а природа й погода допомагають у вашій роботі. Бажаю вам енергії, міцного здоровя, миру й злагоди. Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!»,- такі слова привітання прозвучали до аграріїв від директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Омелянюка Олега Тимофійовича.

Кожен висловив свою пошану та вдячність за виконання щоденної нелегкої роботи, кращих працівників аграрної галузі було відзначено Почесними грамотами та цінними подарунками.