У вихідні Хмельниччина ярмаркувала

10 листопада за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації у місті Хмельницькому пройшов передсвятковий сільськогосподарський ярмарок, приурочений до Дня працівників сільського господарства, у якому прийняли участь усі райони Хмельниччини.

Жителям міста та гостям було представлено різноманіття сільськогосподарської продукції, яка вирощується та виробляється на території нашої області. Також, кожен бажаючий міг зігрітися гарячим шашликом та іншими наїдками від представників громадського харчування.

Загалом, традиція ярмаркувати радує громадян і вони беруть активну участь у цьому, адже є можливість придбати продукцію від виробника за значно нижчими цінами аніж на ринку чи у магазинах.