Аграріями області намолочено три мільйони тонн зернових та зернобобових культур

Вітаємо хліборобів з трудовою перемогою – намолотом трьох мільйонів тонн зерна зернових та зернобобових культур врожаю 2018 року.

Станом на 29 жовтня 2018 року в Хмельницькій області намолочено 3 млн. 22 тис. тонн зернових та зернобобових культур.

В тому числі зібрано 342,6 тис. га ранніх зернових культур, намолочено 1,8 млн. тонн при урожайності 54 ц/га, що є найвищим показником по Україні.

Кукурудзи обмолочено 118,5 тис. га (58%) - намолочено 1 млн. 200 тис.  тонн з урожайністю 101 ц/га (+23 ц/га до минулого року).

Низький уклін Вам, дорогі хлібороби, за трудові будні, за мудрість, віру і надію, з якими ви сприймаєте проблеми та складнощі нинішньої доби. Щиро бажаємо усім Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні!

Бажаємо Вам успішного завершення жнив, високих досягнень та добрих врожаїв!

З повагою,

директор Департаменту агропромислового розвитку,