Олег Омелянюк подякував лісникам Хмельниччини за співпрацю

Сьогодні директор Департаменту агропромислового розвитку,екології та природних ресурсів Омелянюк Олег Тимофійович, користуючись нагодою, подякував керівництву обласного управління лісового та мисливського господарства та лісовим господарствам Хмельницької області за підготовку та активну участь у проведенні 31-ї обласної сільськогосподарської виставки «Агро Поділля-2018»:

«Виставка пройшла на високому рівні і Ваша в тому також заслуга. Я надіюсь і надалі на спільну роботу, на взаєморозуміння в усіх питаннях, які нас пов’язують, задля користі нашої рідної Хмельниччини!»

Так, грамотами Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації та подарунками було нагороджено:

• Начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства – Пешка Петра Степановича.
  • Заступника начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства – Колесника Володимира Григоровича.
  • ДП «Ізяславське лісове господарство».
  • ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство».
  • ДП «Летичівське лісове господарство».
  • ДП «Славутське лісове господарство».
  • ДП «Старокостянтинівське лісове господарство».
  • ДП «Новоушицьке лісове господарство».
  • ДП «Шепетівське лісове господарство».
  • ДП «Ярмолинецьке лісове господарство».
  • ДП «Проскурівське лісове господарство».
  • ДП «Хмельницьке лісове господарство».
  • ДП Національний Природний Парк «Мале Полісся».

Фото виставка "Агро Поділля-2018"