Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її, вічно живу і нову, і мову її солов’їну. З Днем незалежності України!

День Незалежності — особливе свято для кожного свідомого українця. Адже є привід згадати усіх тих, хто працював і працює на благо нашої держави, не жалкуючи сил та життя.

Сьогодні наша держава відзначає 27 річницю незалежності України. Хмельницька область долучилась до урочистостей, зокрема і Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів на чолі із своїм керівництвом.

На майдані Незалежності до уваги жителів міста та області були представлені експозиції районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад з інсталяцій з природних матеріалів, виставок-ярмарків художніх виробів майстрів народного мистецтва; експозицій старовинного одягу, предметів. У рамках святкування кожен з відвідувачів свята мав можливість скуштувати шматочок 27 – метрового «Пирога єднання», над створенням якого працювали представники з усіх куточків області. Також відбулась презентація проекту «Нація», де найчарівніші дівчата Хмельниччини  продемонстрували на подіумі півсотні старовинних українських костюмів, що збереглися до наших днів, відобразивши історію, красу та велич українського автентичного святкового жіночого вбрання  кінця ХІХ – початку ХХ століття.

Любити Україну повсякчас, не зважаючи на складні умови, та вірити у її краще майбутнє — ось наш священний обов’язок. Не чекати, що хтось інший візьме на себе відповідальність та подарує українцям щасливе майбуття, а самостійно ставати до роботи, діяти та не спинятися — так переможемо!