В Хмельницькому з нагоди Дня працівників сільського господарства відбувся сільськогосподарський ярмарок

Напередодні Дня працівників сільського господарства, у суботу, 11 листопада 2017 року, від вулиці Старокостянтинівське шосе до вулиці Свободи вирував  черговий ярмарок сільськогосподарської продукції.

До участі в ярмарку були запрошені сільськогосподарські та переробних підприємства, фермери, підприємства громадського харчування, підприємці та  зацікавлені особи  з міста та усієї Хмельницької області.

Придбати якісну сільськогосподарську продукцію за помірними цінами прийшли чимало хмельничан. Як завжди, громадянам пропонувалися такі товари: картопля, овочі, фрукти, м’ясо та м’ясопродукти, молоко та молокопродукти, риба, борошняні та круп’яні вироби, олія, мед, яйця, консервовані вироби та і інші продукти харчування.

Відвідувачі ярмарки залишились задоволені від проведеного заходу.