Відбулась нарада-семінар щодо порядків отримання документів дозвільного характеру та процедури оцінки впливу на довкілля

23 травня 2018 року об 11:00 у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації відбулась нарада-семінар з представниками лісового, сільського, фермерського господарств та надрокористувачі.

На порядку денному обговорювались такі питання: порядок здійснення оцінки впливу на довкілля, порядок передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та порядок введення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля, щодо отримання дозволів на здійснення операцій у сфері поводження з відходами і реєстрації декларацій про відходи.

Присутні мали можливість задати відповідні питання та отримали роз’яснення.