Привітання директора Департаменту з Днем працівників харчової промисловості

Шановні колеги, друзі!
Від імені працівників Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації та від себе особисто сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!

Дорогі працівники харчової промисловості, прийміть слова заслуженої подяки та шани, і дозвольте висловити свої найщиріші вітання з нагоди Дня працівників харчової промисловості.

Саме від Вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності залежить якість життя кожного українця. Сьогодні продукція підприємств харчової галузі області стала справді конкурентоспроможною і  успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Бажаю Вам професійного успіху, втілення нових цікавих ідей, творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег.
Щастя, радості, міцного здоров’я Вам і Вашим родинам!

З повагою Олег Омелянюк