Календар закордонних аграрних заходів від ТОВ «ДЛГ Україна» на 2023 рік
Найвища урожайність зернових та зернобобових культур у аграріїв Хмельниччини – 70,8 ц/га
Навчання з суб’єктами племінної справи
Привітання Олега ОМЕЛЯНЮКА  з Різдвяними святами та Новим 2023 роком!
В Україні розпочинає роботу цифровий освітній простір для українського агробізнесу – платформа AgriAcademy
Мінагрополітики розпочало збір заявок з метою фіксації об’єктів критичної інфраструктури, важливих для продовольчої безпеки
У ДАРі розпочалась реєстрація для отримання техніки із завантаження та розвантаження зернових рукавів від Мінагрополітики та ФАО
Зустріч з представниками проєкту ГЕФ-ПРООН «Сприяння сталому тваринництву та збереженню екосистем на півночі України»
Привітання начальника Управління Олега Омелянюка з Днем працівників сільського господарства!
Практичний вебінар «Організація обліку ФГ та СФГ».
Вітання начальника Управління Олега Омелянюка з Днем працівників харчової промисловості!
Привітання з Днем захисників та захисниць України!
Бронювання військовозобов’язаних аграріїв відбуватиметься виключно через електронний кабінет
У системі ДАР стартує подання заявок на отримання рукавів для зберігання зерна
Відкриття виробництва вушних бирок для великої рогатої худоби
,,АРАБСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ДІАЛОГ 2022”
До відома сільгосптоваровиробників
Ефективний майданчик для бізнес-нетворкінгу, пошуку партнерів та розширення каналів збуту
Мінагрополітики: через ДАР аграрії можуть податись на дві програми держпідтримки
Конкурс субгрантів для «Підтримки ММСП зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна»
Хмельницька область лідирує по урожайності зернових культур
Агроформування області намолотили перший мільйон тонн зерна нового врожаю
В області триває жнивна кампанія
Гранти для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства
Ознайомлення з постановою КМУ від 21 червня 2022 р. № 738 затверджено порядок надання грантів для створення або  розвитку тепличного господарства.
Аграрії Хмельниччини продовжують збір зернових культур нового врожаю
Про проєкт постанови Кабінету Міністрів України щодо використання коштів, передбачених в державному бюджеті на підтримку фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції.
Засідання регіональної експертної  комісії
Аграрії Хмельниччини приступили до збирання врожаю зернових 2022 року
З Днем Конституції України!